2016-2017 оны А-3 сертификат эзэмшигчдийн нэрс

  

Овог Нэр Албан тушаал А3 сертификат дугаар /Хэрэв хүчингүй болсон сертификаттай түүний мэдээллийг хамт ирүүлнэ/ Сертификатын эхлэх огноо
1 Г Энхбаяр Ус суваг захирал 2016/А3-134 16-01-20
2 Х Отгонням   2016/А3-135 16-01-20
3 Б Билэгбаяр Засаг даргын орлогч 2016/А3-136 16-01-20
4 Л Бямбасүрэн Мөрөн сумын иргэн 2016/А3-137 16-01-20
5 Н Энхцэцэг   2016/А3-138 16-01-20
6 Зоригт Гал-Эрдэнэ ОНӨГ-ын ХААХ-ын ахлах мэргэжилтэн 2016/А3-139 16-01-20
7 Л Ууганцэцэг   2016/А3-140 16-01-20
8 Д Өлзийсайхан   2016/А3-141 16-01-20
9 М Пүрэвдорж   2016/А3-142 16-01-20
10 П Алтансүх   2016/А3-143 16-01-20
11 Ө Амарбаясгалан   2016/А3-144 16-01-20
12 П Бямбадалай   2016/А3-145 16-01-20
13 Д Нарантуяа   2016/А3-146 16-01-20
14 П Оюунцэцэг   2016/А3-147 16-01-20
15 Н Гүнсмаа   2016/А3-148 16-01-20
16 Цэдэвдамба Оюунцэцэг ТББ-н төлөөлөл 2016/А3-149 16-01-20
17 В Цэнгэлмаа   2016/А3-150 16-01-20
18 Нямаа Шинэбаяр ОНӨГ-н өмчийн хэлтсийн дарга  2016/А3-151 16-01-20
19 Г Энхцэцэг   2016/А3-152 16-01-20
20 М Ренчиндорж   2016/А3-153 16-01-20
21 Ч Амарбаясгалан   2016/А3-154 16-01-20
22 Б Амартүвшин   2016/А3-155 16-01-20
23 П Мөнхцэцэг   2016/А3-156 16-01-20
24 Б Энхнаран   2016/А3-157 16-01-20
25 Х Энхбат   2016/А3-158 16-01-20
26 Д Содномренчин   2016/А3-159 16-01-20
27 Гантөмөр Энхбаяр ЗДТГ-н хөрөнгө оруулалт, Хөгжлийн бодлогын хэлтсийн мэргэжилтэн 2016/А3-160 16-01-20
28 Л Санжаа   2016/А3-161 16-01-20
29 С Даш   2016/А3-162 16-01-20
30 Н Цэцэгдэлгэр   2016/А3-163 16-01-20
31 Ч Хүнбиш   2016/А3-164 16-01-20
32 Б Наранцэцэг   2016/А3-165 16-01-20
33 Д Цэвэлсүрэн   2016/А3-166 16-01-20
34 Д Бат-Эрдэнэ   2016/А3-167 16-01-20
35 Ч Жанрайжав   2016/А3-168 16-01-20
36 Б Байгаль   2016/А3-169 16-01-20
37 Б Саруул   2016/А3-170 16-01-20
38 Д  Даариймаа   2016/А3-171 16-01-20
39 Б Батбаяр   2016/А3-172 16-01-20
40 Ч Энхтуяа   2016/А3-173 16-01-20
41 Г Оюундулам   2016/А3-174 16-01-20
42 С Баяржаргал   2016/А3-175 16-01-20
43 Б Далайжаргал   2016/А3-176 16-01-20
44 Ж Мөнгөнчимэг   2016/А3-177 16-01-20
45 Э Мөнх-Үйлс   2016/А3-178 16-01-20
46 Т Бурмаа   2016/А3-179 16-01-20
47 Б Базардамбуу   2016/А3-180 16-01-20
48 А Цэрэнпүрэв   2016/А3-181 16-01-20
49 Г Туяа   2016/А3-182 16-01-20
50 Х Адилмаа   2017/А3-674 17-02-01
51 Д Наранцогт   2017/А3-675 17-02-01
52 Б Отгонцэцэг   2017/А3-676 17-02-01
53 М Мягмардорж   2017/А3-677 17-02-01
54 Б Эрболд Хувиараа 2017/А3-678 17-02-01
55 О Чүлтэмжамц Хувиараа 2017/А3-679 17-02-01
56 Ч Лхагвамядаг ОНӨГ-ын мэргэжилтэн 2017/А3-680 17-02-01
57 Д Батбаяр Засаг даргын орлогч 2017/А3-681 17-02-01
58 Ш Далайбаяр Засаг даргын орлогч 2017/А3-682 17-02-01
59 Цэрэнжав Бэхбаяр ОНӨГ-ын мэргэжилтэн 2017/А3-683 17-02-01
60 Ч Оюунбилэг   2017/А3-684 17-02-01
61 Ганхуяг Бадрал-Эрдэнэ ОНӨГ-ын мэргэжилтэн 2017/А3-685 17-02-01
62 Самбуулай Эрдэнэбат ОНӨГ-ын жолооч 2017/А3-686 17-02-01
63 Н Эрдэнэцогт   2017/А3-687 17-02-01
64 Д Пүрэвсүрэн   2017/А3-688 17-02-01
65 Д Данцагдулам БОАЖГ-ын мэргэжилтэн 2017/А3-689 17-02-01
66 Н Далайжаргал БСУГ-ын ахлах мэргэжилтэн 2017/А3-690 17-02-01
67 Ч Энхбаяр Нярав 2017/А3-691 17-02-01
68 В Мөнгөнцэцэг "Хөвсгөл Эрчим Хүч" ХХК ерөнхий нягтлан бодогч 2017/А3-692 17-02-01
69 Б Үнэнбат БОАЖГ-ын мэргэжилтэн 2017/А3-693 17-02-01
70 Х Цанжидмолом "Хөвсгөл Эрчим хүч" ХХК  2017/А3-694 17-02-01
71 Хадхүрэл Хадбаатар БОАЖГ-ын мэргэжилтэн 2017/А3-695 17-02-01
72 Б Даваасүрэн "Хөвсгөл Эрчим хүч" ХХК  2017/А3-696 17-02-01
73 Б Энхболор   2017/А3-697 17-02-01
74 Б Ундармаа   2017/А3-698 17-02-01
75 Ц Нямдаваа БСУГ-ын нягтлан бодогч 2017/А3-699 17-02-01
76 Г Лхагвацэрэн   2017/А3-700 17-02-01
77 Д Отгонбаяр "Хөвсгөл Эрчим хүч" ХХК ерөнхий инженер 2017/А3-701 17-02-01
78 Б Болортэс "Хөвсгөл Эрчим хүч" ХХК мэргэжилтэн 2017/А3-702 17-02-01
79 Р Жаргалсайхан БОАЖГ-ын дарга 2017/А3-703 17-02-01
80 Б Хишигбаатар "Хөвсгөл Эрчим хүч" ХХК  2017/А3-704 17-02-01
81 М Энхтайван   2017/А3-705 17-02-01
82 Ө Чулуунбаатар Засаг даргын орлогч 2017/А3-706 17-02-01
83 Г Өнөрсайхан   2017/А3-707 17-02-01
84 Ч Уртнасан аймгийн ЗДТГ-ын ХШҮТ-ийн дарга 2017/А3-708 17-02-01
85 С Нарантуяа аймгийн ЗДТГ-ын мэргэжилтэн 2017/А3-709 17-02-01
86 Эрдэнэбат Аззаяа аймгийн ЗДТГ-ын мэргэжилтэн 2017/А3-710 17-02-01
87 Б Гантулга аймгийн ЗДТГ-ын СТСХ-ийн мэргэжилтэн 2017/А3-711 17-02-01
88 Д Чулуунцэцэг аймгийн ЗДТГ-ын ХЭЗ-н хэлтсийн ахлах мэргэжилтэн 2017/А3-712 17-02-01
89 Б Цэлмэгтуяа аймгийн ЗДТГ-ын СТСХ-ийн мэргэжилтэн 2017/А3-713 17-02-01
90 Цэдэнсодном Мөнхтуяа аймгийн ЗДТГ-ын СТСХ-ийн ерөнхий санхүүч 2017/А3-714 17-02-01
91 Б Баярмаа аймгийн ЗДТГ-ын мэргэжилтэн 2017/А3-715 17-02-01
92 Ц Чагнаадорж аймгийн ЗДТГ-ын СТСХ-ийн мэргэжилтэн 2017/А3-716 17-02-01
93 Гомбодорж Сувд ЗДТГ-ын Санхүү төрийн сангийн хэлтсийн дарга 2017/А3-717 17-02-01
94 Э Хандмаа аймгийн ЗДТГ-ын мэргэжилтэн 2017/А3-718 17-02-01
95 Ж Жаргалсайхан аймгийн ЗДТГ-ын Архивын тасгийн дарга 2017/А3-719 17-02-01
96 Н Цэнд-Очир аймгийн ЗДТГ-ын СТСХ-ийн мэргэжилтэн 2017/А3-720 17-02-01
97 Г Нарангэрэл аймгийн ЗДТГ-ын мэргэжилтэн 2017/А3-721 17-02-01
98 Н Гэрэлтуяа Түнэл-Илч ХХК-ийн нягтлан бодогч 2017/А3-722 17-02-01
99 Г Чулуунбаатар сумын ЗДТГ-ын газрын даамал 2017/А3-723 17-02-01
100 Г Азжаргал сумын ЭМТ-ийн сувилагч 2017/А3-724 17-02-01
101 Б Энхчимэг Сумын СӨБ-ын үйлчлэгч 2017/А3-725 17-02-01
102 Батдорж Батзаяа Хөвсгөл ус суваг ХХК-ийн ТУЗ-н нарийн бичгийн дарга 2017/А3-726 17-02-01
103 Б Батбаяр Мөрөн сумын Засаг даргын орлогч 2017/А3-727 17-02-01
104 Б Баасанжав ГХБХБГ-н мэргэжилтэн 2017/А3-728 17-02-01
105 Н Энхжаргал сумын ЗДТГ-ын нягтлан бодогч 2017/А3-729 17-02-01
106 Д Оюунчимэг Соёлын төвийн эрхлэгч 2017/А3-730 17-02-01
107 Э Эрдэнэсүрэн "Дэлхийн зөн" мэргэжилтэн 2017/А3-731 17-02-01
108 Э Бурмаа сумын ЗДТГ-ын дотоод ажилтан 2017/А3-732 17-02-01
109 Б Эрдэнэбилэг аймгийн ЗДТГ-ын ХЭЗ-н хэлтсийн мэргэжилтэн 2017/А3-733 17-02-01
110 Г Нэргүй Мөрөн сумын                    ЗДТГ-ын дарга 2017/А3-734 17-02-01
111 З Эрдэнэпүрэв сумын ЕБС-ийн бичиг хэрэг 2017/А3-735 17-02-01
112 М Адъяа Засаг даргын орлогч 2017/А3-736 17-02-01
113 Б Батбаяр аймгийн ЗДТГ-ын мэргэжилтэн 2017/А3-737 17-02-01
114 Н Шинэбаяр ГХБХБГ-н мэргэжилтэн 2017/А3-738 17-02-01
115 Х Цэнд-Аюуш аймгийн ЗДТГ-ын ТЗУХ-ийн дарга 2017/А3-739 17-02-01
116 Х Отгонбаяр СӨБ-ийн багш 2017/А3-740 17-02-01
117 Б Батбаяр Багш 2017/А3-741 17-02-01
118 Л Хашбат   2017/А3-742 17-02-01
119 Х Болормаа сумын СӨБ-ын багш 2017/А3-743 17-02-01
120 Б Батцогт Засаг даргын орлогч 2017/А3-744 17-02-01
121 С Цэрэнсүрэн хувиараа 2017/А3-745 17-02-01
122 П Наранхүү 3-р цэцэрлэгийн арга зүйч 2017/А3-746 17-02-01
123 Д Бямбахүү Багш 2017/А3-747 17-02-01
124 А Наранцэцэг   2017/А3-748 17-02-01
125 Г Мэргэнцэцэг сумын СӨБ-ын багш 2017/А3-749 17-02-01
126 Б Очиртойм   2017/А3-750 17-02-01
127 Ж Өлзийсайхан   2017/А3-751 17-02-01
128 С Гэрэлт-Од хувиараа 2017/А3-752 17-02-01
129 Б Баатархүү 7-р цэцэрлэгийн нярав 2017/А3-753 17-02-01
130 Т Саранчимэг   2017/А3-754 17-02-01
131 О Ууганбаяр   2017/А3-755 17-02-01
132 О Лхамсүрэн   2017/А3-756 17-02-01
133 Б Сүнжидмөнх Мөрөн сумын ЗДТГ-ын мэргэжилтэн 2017/А3-757 17-02-01
134 Жамсранжав Улаанбаатар хувиараа 2017/А3-758 17-02-01
135 Ч Батболд НАҮГ-ын инженер 2017/А3-759 17-02-01
136 С Баярсайхан   2017/А3-760 17-02-01
137 Т Пүрэвсүрэн хувиараа 2017/А3-761 17-02-01
138 Д Оюунбилэг ЭМТ-ийн сувилагч 2017/А3-762 17-02-01
139 Д Эрдэнэбаяр ОБГ-ын нягтлан бодогч 2017/А3-763 17-02-01
140 Ж Эрдэнэцэцэг Арга зүйч 2017/А3-764 17-02-01
141 З Мандах Хувиараа 2017/А3-765 17-02-01
142 Д Мөнх-Эрдэнэ Улсын байцаагч 2017/А3-766 17-02-01
143 Э Идэр   2017/А3-767 17-02-01
144 Э Жанчивдорж Байгаль хамгаалагч 2017/А3-768 17-02-01
145 Г Баярбат   2017/А3-769 17-02-01
146 З Буянтогтох Засаг даргын орлогч 2017/А3-770 17-02-01
147 Д Баттулга Нярав 2017/А3-771 17-02-01
148 Х Баясгалан СӨБ багш 2017/А3-772 17-02-01
149 Э Бадамцэцэг   2017/А3-773 17-02-01
150 Д Энхсайхан Төрийн сангийн мэргэжилтэн 2017/А3-774 17-02-01
151 Н Цэцэгмаа   2017/А3-775 17-02-01
152 Б Болдбаатар ЗДТГ-ын мэргэжилтэн 2017/А3-776 17-02-01
153 П Түмэн-Өлзий Нийгмийн ажилтан 2017/А3-777 17-02-01
154 Э Амарсанаа Засаг даргын орлогч 2017/А3-778 17-02-01
155 Ш Отгонжаргал 1-р багийн засаг дарга 2017/А3-779 17-02-01
156 Г Мөнх-Эрдэнэ СӨБ багш 2017/А3-780 17-02-01
157 М Үүрийнцолмон Иргэн 2017/А3-781 17-02-01
158 Б Батмөнх ТББ 2017/А3-782 17-02-01
159 У Ариунаа "Хөвсгөл Ус суваг" ХХК инженер 2017/А3-783 17-02-01
160 Ц Саранцэцэг Мал эмнэлгийн улсын байцаагч 2017/А3-784 17-02-01
161 О Гантөмөр СӨБ багш 2017/А3-785 17-02-01
162 Н Энхболд БОХ-ын улсын байцаагч 2017/А3-786 17-02-01
163 Д Эрдэнэжаргал НЭ-ийн санхүүгийн албаны дарга 2017/А3-787 17-02-01
164 Халзан Пүрэвдорж БОАЖГ-ын мэргэжилтэн 2017/А3-788 17-02-01
165 Д Отгонбаяр 3-р багийн засаг дарга 2017/А3-789 17-02-01
166 М Хатанзаяа ЭМТ-ийн их эмч 2017/А3-790 17-02-01
167 К Одгэрэл ИТХ-ын нарийн бичгийн дарга 2017/А3-791 17-02-01
168 С Эрдэнэтуяа Нийгмийн ажилтан 2017/А3-792 17-02-01
169 Б Баясгалан ТББ 2017/А3-793 17-02-01
170 Ж Батцэцэг Татварын улсын байцаагч 2017/А3-794 17-02-01
171 Ц Нямдорж Хувиараа 2017/А3-795 17-02-01
172 Н Нямдорж СӨБ жижүүр 2017/А3-796 17-02-01
173 Ч Ундрах СӨБ тогооч 2017/А3-797 17-02-01
174 Х Жаргалтуяа НБЗХ мэргэжилтэн 2017/А3-798 17-02-01
175 Т Дугаамаа СӨБ нярав 2017/А3-799 17-02-01
176 Л Ууганбаяр Засаг даргын орлогч 2017/А3-800 17-02-01
177 А Энхбаатар Газрын даамал 2017/А3-801 17-02-01
178 Б Нарантунгалаг Их эмч 2017/А3-802 17-02-01
179 А Должинсүрэн ЕБС 2017/А3-803 17-02-01
180 С Даваадорж ЗДТГ 2017/А3-804 17-02-01
181 Ё Бадрах хувиараа 2017/А3-805 17-02-01
182 Ч Хоролгарав СДЭ 2017/А3-806 17-02-01
183 Г Одгэрэл БОХ-ын улсын байцаагч 2017/А3-807 17-02-01
184 Ш Оюунтүлхүүр СӨБ нярав 2017/А3-808 17-02-01
185 Д Сэлэнгэ СӨБ тогооч 2017/А3-809 17-02-01
186 С Эрдэмтөгс ЗДТГ-ын нярав 2017/А3-810 17-02-01
187 Батбаяр Болд ОНӨГ-ын дарга 2015/А3-2181 15-11-08

 

Сүүлд нэмэгдсэн мэдээ