2014-2015 оны А-3 сертификат эзэмшигчдийн нэрч

Овог Нэр Албан тушаал А3 сертификат дугаар /Хэрэв хүчингүй болсон сертификаттай түүний мэдээллийг хамт ирүүлнэ/ Сертификатын эхлэх огноо
1 Цэцэндулам Эрдэнэбаатар Цахим систем хариуцсан мэргэжилтэн 2015/А3-465 15-01-08
2 Т. Тэрбиш Төмөрбулаг сумын ЗДТГ МАХЦЧХУ байцаагч 2014/А3-2126 14-06-13
3 Б. Наранчимэг Төмөрбулаг сумын ЭМТ НЭМА 2014/А3-2127 14-06-13
4 Б. Мөнхтэмүүлэн Эрдэнэбулган сумын иргэн 2014/А3-2128 14-06-13
5 В. Баярдалай ЗООНОЗ шимэгч судлаач 2014/А3-2129 14-06-13
6 А Хишигбаяр Цэцэрлэг сумын ЗДТГ үйлчлэгч 2014/А3-2130 14-06-13
7 Ням Пүрэвсүрэн Цэцэрлэг сумын ЗДТГ-ын дарга 2014/А3-2131 14-06-13
8 Х Адъяасүрэн Алаг-Эрдэнэ сумын ЗДТГ-ын нягтлан бодогч 2014/А3-2132 14-06-13
9 З Батдорж Алаг-Эрдэнэ сумын ЗДТГ-ын дарга 2014/А3-2133 14-06-13
10 П Сарантуяа Тосонцэнгэл сум                   Ном зүйч 2014/А3-2134 14-06-13
11 П Мөнхбаатар Тосон-Илч ХХК нягтлан бодогч 2014/А3-2135 14-06-13
12 Л Уранчимэг Өгөөмөр Ундрах хоршоо нягтлан бодогч 2014/А3-2136 14-06-13
13 Б Баттогтох ЕБС Физикийн багш 2014/А3-2137 14-06-13
14 П Энхтуяа ЕБС бага ангийн багш 2014/А3-2138 14-06-13
15 Г Мөнхбаяр СӨБ жижүүр 2014/А3-2139 14-06-13
16 Н Нямдорж СӨБ жижүүр 2014/А3-2140 14-06-13
17 Г Азбаяр СӨБ багш 2014/А3-2141 14-06-13
18 Г Амаржаргал Улсын тусгай хамгаалалттай газрын мэргэжилтэн 2014/А3-2142 14-06-13
19 Г Дэлгэрмөрөн Улсын тусгай хамгаалалттай газрын мэргэжилтэн 2014/А3-2143 14-06-13
20 Э Түвшинбилэг "Дулаан-Эрдэнэт" ОНӨААТҮГ нягтлан бодогч 2014/А3-2144 14-06-13
21 С Эрдэнэбилэг "Дулаан-Эрдэнэт" ОНӨААТҮГ нярав 2014/А3-2145 14-06-13
22 Д Нямжав Нягтлан бодогч 2014/А3-2146 14-06-13
23 С Отгонжаргал Нягтлан бодогч 2014/А3-2147 14-06-13
24 Б Хэрлэн МСҮТ багш 2014/А3-2148 14-06-13
25 П Сандагсүрэн Цагдаагийн газар эдийн засгийн ахлах төлөөлөгч 2014/А3-2149 14-06-13
26 Б Лхагвадорж Цагдаагийн газар нярав 2014/А3-2150 14-06-13
27 Т Ууганбаяр Аймгийн ИТХ-ын ажилтан 2014/А3-2151 14-06-13
28 Д Лхагвасүрэн аймгийн ИТХ-ын төсөв, санхүү, өмчийн хэлтсийн дарга 2014/А3-2152 14-06-13
29 Д Дэлгэрмөрөн АААҮТ Захиргаа, хүний нөөцийн албаны дарга 2014/А3-2153 14-06-13
30 Б Намжилмаа МХГ-ын санхүү хяналтын улсын байцаагч 2014/А3-2154 14-06-13
31 Ч Өлзий-Орших МХГ-ын хүнсний аюулгүй байдлын хяналтын у/байцаагч 2014/А3-2155 14-06-13
32 Д Алтантуяа Нэгдсэн эмнэлэг нягтлан бодогч 2014/А3-2156 14-06-13
33 Д Эрдэнэжаргал нэгдсэн эмнэлэг эдийн засагч 2014/А3-2157 14-06-13
34 Б Мягмарсүрэн УБХэлтэс архивч 2014/А3-2158 14-06-13
35 Ж Жавзанпагма ГХБХБГ дэд дарга 2014/А3-2159 14-06-13
36 Ч Наранцэцэг ДМЦСургууль математикийн багш 2014/А3-2160 14-06-13
37 Ю. Цэнгэлмөрөн Ирээдүй цогцолбор сургууль нийгмийн ажилтан 2014/А3-2161 14-06-13
38 Ц Банзрагч Ирээдүй цогцолбор сургууль мэдээлэл зүйн багш 2014/А3-2162 14-06-13
39 Т Дэлгэрмөрөн 2-р сургууль нярав 2014/А3-2163 14-06-13
40 З Оюундэлгэр ЭДЦСургууль нягтлан бодогч 2014/А3-2164 14-06-13
41 Т Энхтуяа аймгийн ЗДТГ-ын бүртгэлийн мэргэжилтэн 2014/А3-2165 14-06-13
42 А Гантуяа Төмөрбулаг сумын ЗДТГ-ын нягтлан бодогч 2014/А3-2166 14-06-13
43 Н Батзаяа Мөрөн сумын ЗДТГ-ын нярав 2014/А3-2167 14-06-13
44 Г Баасан Улаан тайгын УТХГ-ын ХЗ-ны нягтлан бодогч 2015А3-439 15-01-08
45 Б Идэрбаатар Сондоргоо ХХК-ийн инженер 2015А3-440 15-01-08
46 Т Раднаабүд Мөрөн сумын иргэн 2015А3-441 15-01-08
47 Ц Зоригт ХТҮТ-ийн дарга 2015А3-442 15-01-08
48 Д Данзиймаа "Тосон-Илч" ОНӨААТҮГ-ын нярав 2015А3-443 15-01-08
49 Б Өлзийсайхан Мөрөн Нисэх буудал 2015А3-444 15-01-08
50 М Батцогт Шишхэд сав газрын захиргааны дарга 2015А3-445 15-01-08
51 Ц Нямханд СӨБ-ийн эрхлэгч 2015А3-446 15-01-08
52 Т Баярхүү ЕБС-ийн нярав 2015А3-447 15-01-08
53 Д Лхагвадулам "Хөвсгөл Дулааны станц" ТӨХК 2015А3-448 15-01-08
54 Г Гэрэл ДМЦСургууль нягтлан бодогч 2015А3-449 15-01-08
55 Б Нямбаяр Соёлын төвийн номын санч 2015А3-450 15-01-08
56 Б Пүрэвдорж Төрийн сангийн мэргэжилтэн 2015А3-451 15-01-08
57 Ч Ганбаатар Засаг даргын орлогч 2015А3-452 15-01-08
58 Ш Отгончимэг ХАА-ны нягтлан бодогч 2015А3-453 15-01-08
59 Ч Цэдэвсүрэн Засаг даргын орлогч 2015А3-454 15-01-08
60 Т Лхагвасүрэн НАҮТөв 2015А3-455 15-01-08
61 Л Шижирболд ЗДТГ БЗД 2015А3-456 15-01-08
62 М Оюун Соёлын төвийн эрхлэгч 2015А3-457 15-01-08
63 А Лхагвасүрэн ЗДТГ-ын нийгмийн ажилтан 2015А3-458 15-01-08
64 Д Ганзориг Галаазын гол ХХК 2015А3-459 15-01-08
65 Д Тунгалаг ИТХ Тэргүүлэгч 2015А3-460 15-01-08
66 Б Пүрэвсүрэн Цагдаагийн газар тасгийн дарга 2015А3-461 15-01-08
67 Л Чантуу "Хөвсгөл Дулааны станц" ТӨХК эдийн засагч 2015А3-462 15-01-08
68 М Баярсайхан 4-р цэцэрлэгийн нярав 2015А3-463 15-01-08
69 М Энхтуул СӨБ-ийн эмч 2015А3-464 15-01-08
70 Л Бямбасүрэн ОБГ-ын гамшгаас хамгаалах хяналтын улсын байцаагч 2015А3-466 15-01-08
71 Б Цэцгээ ХЭАХН-ийн захирал 2015А3-467 15-01-08
72 Ш Түмэнбаяр Дэлгэрмөрөн сав газрын захиргааны мэргэжилтэн 2015А3-468 15-01-08
73 Ч Батжаргал "Хөвсгөл Дулааны станц" ТӨХК-ийн нягтлан бодогч 2015А3-469 15-01-08
74 М Дэлгэрмөрөн Нэгдсэн эмнэлгийн эм зүйч 2015А3-470 15-01-08
75 П Ариунсанаа Засаг даргын орлогч 2015А3-471 15-01-08
76 Ч Оюунбадам ЕБС-ийн захирал 2015А3-472 15-01-08
77 М Мягмар ЗДТГ-ын ХАА хариуцсан ажилтан 2015А3-473 15-01-08
78 Д Жавхлант-Од ЗДТГ-ын нийгмийн ажилтан 2015А3-474 15-01-08
79 Б Энхчимэг Цагдаагийн газрын ахлах нягтлан бодогч 2015А3-475 15-01-08
80 Б Батмөрөн Газрын даамал 2015А3-476 15-01-08
81 Б Батсүрэн ХАА хариуцсан ажилтан 2015А3-477 15-01-08
82 Б Нямдалай ЗДТГ-ын дотоод ажилтан 2015А3-478 15-01-08
83 Т Гэрэлтуяа Засаг даргын орлогч 2015А3-479 15-01-08
84 Н Нандин-Эрдэнэ СӨБ-ийн нягтлан бодогч 2015А3-480 15-01-08
85 Ж Ганболд аймгийн ЗДТГ-ын НХХ-ийн дарга 2015А3-481 15-01-08
86 Г Адъяа Нисэх буудлын аэродромын инженер 2015А3-482 15-01-08
87 Э Уугантуяа Хөдөлмөрийн хэлтсийн мэргэжилтэн 2015А3-483 15-01-08
88 П Чинчулуун "Хөвсгөл Дулаан" ХХК инженер 2015А3-484 15-01-08
89 Д Бямбацогт 11-р цэцэрлэгийн нярав 2015А3-485 15-01-08
90 Ж Жавзанпагма аймгийн ЗДТГ-ын мэргэжилтэн 2015А3-486 15-01-08
91 Д Батзориг ЗДТГ-ын нярав 2015А3-487 15-01-08
92 Б Уранмандал Төрийн сангийн мэргэжилтэн 2015А3-488 15-01-08
93 Б Чимэдцэрэн "Хөвсгөл Дулааны станц" ТӨХК-ийн инженер 2015А3-489 15-01-08
94 Х Аззаяа ЗДТГ-ын дотоод ажилтан 2015А3-490 15-01-08
95 Д Далайжаргал Засаг даргын орлогч 2015А3-491 15-01-08
96 Б Ганхишиг ЗДТГ-ын нягтлан бодогч 2015А3-492 15-01-08
97 Б Баттүвшин Төрийн сангийн мэргэжилтэн 2015А3-493 15-01-08
98 П Бямбаням СӨБ-ийн нягтлан бодогч 2015А3-494 15-01-08
99 Д Отгонбаяр Нисэх буудлын ерөнхий инженер 2015А3-495 15-01-08
100 А Галбадрах Засаг даргын орлогч 2015А3-496 15-01-08
101 М Энхбат СӨБ-ийн нягтлан бодогч 2015А3-497 15-01-08
102 Х Ган-Очир аймгийн ЗДТГ-ын ХБХ-ийн дарга 2015А3-498 15-01-08
103 Т Цэндмаа СӨБ-ийн эрхлэгч 2015А3-499 15-01-08
104 З Отгонбаяр аймгийн ЗДТГ-ын ХБХ-ийн ахлах мэргэжилтэн 2015А3-500 15-01-08
105 Ө Нямгэрэл Улаан тайгын УТХГ-ын мэргэжилтэн 2015А3-501 15-01-08
106 Б Батцэцэг "Хөвсгөл дулааны станц" ТӨХК нягтлан бодогч 2015А3-502 15-01-08
107 Д Гэрэлт-од ЕБС газарзүйн багш 2015А3-503 15-01-08
108 Ж Батбаяр ЗДТГ 2015А3-504 15-01-08
109 Д Эрдэнэчимэг 9-р цэцэрлэг 2015А3-505 15-01-08
110 Н Наран Халамжийн мэргэжилтэн  2015А3-506 15-01-08
111 Б Баасанжав ЭМТ-ийн лаборант 2015А3-507 15-01-08
112 Х Эгиймаа ЭМТ-ийн их эмч 2015А3-508 15-01-08
113 Э Даваажаргал ЗДТГ-ын дотоод ажилтан 2015А3-509 15-01-08
114 Э Аня Татварын байцаагч 2015А3-510 15-01-08
115 Д Энхсансар ЗДТГ 2015А3-511 15-01-08
116 Н Тэгшжаргал Соёлын төв б/т-ын арга зүйч 2015А3-512 15-01-08
117 Л Баатарчулуун ЕБС багш 2015А3-513 15-01-08
118 Д Лхагважав Улаан тайгын УТХГ-ын нярав 2015А3-514 15-01-08
119 Б Энхжаргал ЕБС-ийн багш 2015А3-515 15-01-08
120 Б Оюунцэцэг 5-р цэцэрлэгийн эрхлэгч 2015А3-516 15-01-08
121 Ц Түмэннасан Хилийн  0257-р ангийн нягтлан бодогч 2015А3-517 15-01-08
122 Х Шүрэнцэцэг СӨБ арга зүйч 2015А3-518 15-01-08
123 Б Цэвээнравдан ЗДТГ-ын нярав 2015А3-519 15-01-08
124 Б Батбаяр ЕБС-ийн багш 2015А3-520 15-01-08
125 Д Ариунаа Халамжийн мэргэжилтэн  2015А3-521 15-01-08
126 Б Ганзориг ЗДТГ-ын нярав 2015А3-522 15-01-08
127 М Тунсмаа ИТХ-ын төлөөлөгч 2015А3-523 15-01-08
128 П Чинзориг СДЭ-ийн их эмч 2015А3-524 15-01-08
129 Б Дашдэлэг Соёлын төвийн ажилтан 2015А3-525 15-01-08
130 Т Мөнхчимэг 3-р цэцэрлэгийн багш 2015А3-526 15-01-08
131 Б Гантулга ДТЦС-ийн сургалтын менежер 2015А3-527 15-01-08
132 Д Эрдэнэчулуун Сувилагч 2015А3-528 15-01-08

 

Сүүлд нэмэгдсэн мэдээ